Survivor All Star 2024’te beklenmedik veda! Ödül oyununda nefes kesen mücadele

Nagihan Karadere sakatlandığında Aleyna Kalaycıoğlu inanmamıştı. Pınar Saka arkadaşına adada yokken yaşananları anlattı. Nagihan ve Aleyna uzun zaman sonra yüzleşmek için takım arkadaşlarından uzaklaştılar.

Aleyna arkasından söylediklerini Nagihan’ın yüzüne de söyledi. Nagihan gözyaşları içinde yaşadığı süreci ifade etti. Aleyna dayanamayarak Nagihan’a sarıldı. İkili konuşma sonrası takım arkadaşlarının yanına döndü.

DÜELLO ADAYLARI ÖDÜL OYUNU ÖNCESİ DUYGULARINI PAYLAŞTI

Gizem Memiç, “Stresten bence Pınar da, ben de keyif alıyoruz. İnşallah oradan sağ salim çıkacağız. Yolumuza devam edeceğiz. Onun gitmesini hiç istemiyorum, kendim de burada kalmayı çok istiyorum. İkimize de karşı takıma da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Aysu, “Akşam yine mekandayım. Bugün şu anda güzel eğlenceli bir oyunumuz var. Akşamı sabırsızlıkla bekliyorum. Kazasız belasız inşallah, herkes için hayırlısı olur umarım.” dedi.

Berna, “Son aday olarak ben dahil oldum. Düelloda aslında kendimi beğeniyorum. Orayı atmosfer olarak seviyorum. O yüzden oraya girip çıkmayı düşünüyorum. İlk turda direk Pınar’ı diğer tura atmayı düşünüyorum. Ben çalışıyorum, vücudumu daha iyi hissetmek için, kim olduğumu aklıma getirdim. Ben hazırım, umarım Pınar da hazırdır.” ifadelerini kullandı.

Pınar, “Biraz hindistan cevizi atalım dedik, sonra da varolanı da bozmayalım, biz bugün bir kafa tatili yapalım dedik. Berna iyi bir rakip, hızlı bir rakip. Ne seçecek merak ediyorum. İlk defa atışı ben seçmiyorum” dedi.

ÖDÜL OYUNU

Murat Ceylan yarışmacıların ödül olarak et, bulgur pilavı ve çoban salata yiyeceğini açıkladı. Başa başa geçen mücadelenin son sayısını Kırmızı takım alarak 8-7’lik skorla ödülün sahibi oldu.

DÜELLO

Survivor All Star’da düellonun ilk turunda Gizem Memiç 5-0’lık skorla Aysu Keskin’in yenerek adada kalmayı garantiledi. Berna Canbeldek de 5-3’lük skorla Pınar Saka’yı yenerek adada kalmayı garantiledi. Adaya veda eden isim düello finalinde Aysu Saka’ya 5-3’lük skorla yenilen Pınar Saka oldu.

PINAR’IN SON SÖZLERİ

Düelloyu kaybden Pınar veda konuşmasını şu sözlerle yaptı; “Bugün atışlar bana bakmadı demenin teleafisi olmadığı bir akşam. Çünkü bunun yarını yok. Şu an nasıl hissediyorsun dersen, bir araba gidiyor ve ben daha varmak istediğim durağa varmadan arabadan indim, indirildim neyse. Araba devam ediyor arkasından bakıyorum, üzgünüm. Ama bir yandan da her zaman indiğim yerden başka güzel yollara devam ettim. Şİmdi de aynısının olacağına inanıyorum. Elimden geleni yaptım, savaştım. Ama rakiplerim daha iyi savaştı. takımımda kırgınlıklar yaşadığım, kavga ettiğim kişiler oldu. Çok sevdiğim kişiler var, görüşeceğim ve birlikte vakit geçirmekten, anı biriktirmekten çok keyif aldığım kişiler var. Hepsine çok teşekkür ederim. Kırdığım kişiler sizden özür dilerim. 7 sene buraya geldim. İyi ki geldim. Hiç pişman değilim değişik bir deneyim oldu. Böyle kendimi heralde köprüden önce son çıkış gibi denemek istedim. Üzgünüm ama tesellim oğluma sevdiklerime kavuşmak. Benim yolculuğum bitti. Herkese teşekkürler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x