Süreyya Yalçın’ın acı günü! Annesi hayatını kaybetti

2008’de vefat eden, dünyanın en zenginleri listesinde yer alan iş insanı Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın, 2016’da Ozan Baran ile evlendikten sonra yaşamını ABD’de sürdürmeye başlamıştı.

Son gönderilerinden sonra ünlü ismin aşırı zayıf hali dikkatlerden kaçmamış ve Yalçın’a eleştiri yağmıştı.

“HANGİ ÇAĞDAYIZ?”

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın’ın ‘NATO Müteahhidi’ olarak tanınan babası Faruk Yalçın’dan kalan 1.6 milyar dolarlık mirası da çok konuşulmuştu. Ünlü isim iddialara: ‘Hangi çağdayız, uçakla para taşımak da nedir? Ne ortalarda konuşulduğu gibi 1.6 milyar dolarlık servetim var, ne de gizli bir yolla yurt dışına para çıkardım.’ demişti.

“ÖLMEKTEN ÇOK KORKUYORUM”

Son zamanlarda aşırı zayıflılığı ile dikkat çeken ve hasta olduğu iddia edilen Süreyya Yalçın’ın yakın çevresine “ölümden korkuyorum” dediği ve vasiyette bulunduğu ortaya çıktı. Söylentilere göre Yalçın, “Ben ölürsem, beni yakın. Beni toprak altında haşereler, böcekler yemesin. Ölmekten çok korkuyorum” dedi.

ANNESİ HAYATINI KAYBETTİ

Süreyya Yalçın, bugün üzücü bir haberle sarsıldı. Ünlü ismin annesi Ülkü Yalçın, 77 yaşında hayatını kaybetti. Öğrenilen bilgilere göre Yalçın’ın annesi Miami’de defnedilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x